Diamond truck & bar
  • By administrator
  • / 19 januára, 2022

V druhej polovici minulého roka, dostal „náš kamión“ jedinečnú šancu zabezpečiť catering pre slovenských aj zahraničných hercov a celý filmový štáb v malej dedinke neďaleko maďarských hraníc, kde sa natáčal Slovensko-Česko-Maďarský film z obdobia druhej svetovej vojny.
Bola to pre nás opäť nová výzva, zabezpečiť všetko v 100% kvalite, v „bojových“ podmienkach, ktoré si pre nás produkcia pripravila J. Naša pojazdná kuchyňa dostala svoje stanovisko na viac ako mesiac uprostred poľa, kde sa všetko odohrávalo. Áno, čítate dobre, uprostred poľa!
Každý deň sme na tomto mieste kŕmili 60 až 100 hladných krkov. Pre ich komfort sme zabezpečili aj sedenie spolu s vykurovanými stanmi, vďaka čomu sa mohli v pohodlí najesť aj  počas najchladnejších nocí. Naši hostia si počas tohto mesiaca, mohli pochutnať na rôznych jedlách od tradičných slovenských bryndzových halušiek až po špeciality talianskej kuchyne ako krémové rizoto.  
Na záver môžem povedať, že aj keď to nebolo úplne jednoduché, bola to pre nás úžasná skúsenosť a príležitosť, dokázať, že DIAMOND CATERING to zvládne v akýchkoľvek podmienkach.
Spolupráca sa obom stranám veľmi zapáčila a dnes keď píšem tieto slová, sa na natáčanie tohto filmu, chystáme už po tretí krát.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *